Hodnotenie eshopov u nás a vo svete

Re: Hodnotenie eshopov u nás a vo svete

Poslaťod Slavik » 17 Aug 2015 16:51

Kde mali obchod chlape? Ináč nejaké Pentagony majú tuším aj v Muničáku. A sa mi zdá že aj brašny nejaké.
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Poslaťod hidalgo » 27 Nov 2015 17:53

Ak máte chuť míňať na darčeky ;-) http://noziarstvo.sk/sk/
Šťastena praje pripraveným!
Obrázok užívateľa
hidalgo

Poslaťod sheriff » 26 Dec 2015 10:16

Len pre zaujímavosť,
nemáte niekto nôž od Poliaka "Trollsky" ?
Komunikujem s ním už asi rok, dá sa s ním pohodlne dopisovať cez Facebook a je to super chlap, ochotný vysvetliť snáď aj ako používať zápalky. Ale je mi trápne sa opýtať na cenu, keďže na nôž teraz nemám a ceny si drží pekne v tajnosti... :)
The 80's called, they want their fade back.
Instagram profil
sheriff

Poslaťod hidalgo » 26 Dec 2015 10:29

Možno ak by si mu napísal aký nôž ťa zaujíma,z akých materiálov s tým ,že chceš vedieť a akej cenovej relácii by sa to pohybovalo ,tak ti to napíše .Bez toho,aby si si ho hneď nechal vyrábať .
Trápne by bolo,keby si si nechal nôž vyrobiť a potom by si mu napísal,že na to nie sú peniažky crazy
Šťastena praje pripraveným!
Obrázok užívateľa
hidalgo

Poslaťod sheriff » 26 Dec 2015 12:00

To zas nie, to by bolo naozaj drzé... :? Aj keď prihodiť sa môže hocičo, ale podržať ten nôž môže ;) Len ma zaujímalo či niekto niečo od neho nevlastní.. ;-)
Instagram profil
sheriff

Poslaťod sheriff » 30 Apr 2017 00:18

Nevšimol som si tu hodnotenie k obchodu nanože.sk, tak pridám svoju trošku.
Príjemné nakupovanie, pekné a prehľadné prostredie (nakupoval som cez prehliadač v telefóne, "stolová" verzia stránky môže byť iná.)
Zaujímal som sa len o oceľ a konkrétne hrúbku 3mm, preto som pravidelne kontroloval až do naskladnenia. Nakoniec som sa zatúlal aj do iných kategórií a skončil som pri objednávke pol metra ocele K720 a plát kydexu, na dobierku.
Páči sa mi vypĺňanie objednávky, a tiež systém akým e-shop funguje keď si vytvoríte účet (história objednávok, zaslanie pripomienky/sťažnosti, zopakovanie objednávky a pod - je to prehľadné.)
Pri odosielaní zrejme nastali menšie zmätky, lebo som na pošte obdržal len kydex. Zavolal som tam, a o 2 dni som mal aj oceľ (samozrejme bez ďalších výdavkov, a výnimočne pani vedúca pošty dovolila poštárke doručiť mi balík na adresu aby som poň nemusel ísť.) Príjemná reakcia, bezproblémové vyriešenie. Môžem odporučiť a určite budem nakupovať aj nabudúce.
Instagram profil
sheriff

Predchádzajúci

Späť na Skúsenosti s nákupom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť