Mikov

Mikov

Poslaťod michalmazan » 17 Okt 2014 14:39

Zdravim vas priatelia nozov...co vravite na striebornu rybicku :) mikov ju predava za cca 450e ..striebro ma vahu 40g ..gram sa vykupuje po 34centov...
michalmazan

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Re: Mikov

Poslaťod Slavik » 17 Okt 2014 15:21

Michal nie som zástancom keď nováčikov každý zvozí za otázku či založené vlakno. No zakladať vlákna len kvôli tomu aby si sa opýtal na cenu a čo si myslíme je scestné.
Takže názov vlákna zmenený a môžeš túto tému teda značku Mikov rozvíjať ďalej.

Slavik
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Poslaťod michalmazan » 17 Okt 2014 20:58

Totp forum je o nicom neprekvapilo ma to...podla mna je to o cumiloch a snilkov co slintaju aj nad cinskym nozom za par eciek...pre mna toto forum nie je ziadan prinos...
michalmazan

Poslaťod Slavik » 17 Okt 2014 22:21

Nejak som nepostrehol v tvojom príspevku nič k téme.
Takže podľa mňa cena je prehnaná, uznávam ale, zberateľ ako ty by to asi videl ináč. Ja by som za to peniaze nedal ani z nostalgie.
Mikov má aj zaujímavejšie nože napr.edíciu Zákopových nožov M.1917...
Čo sa týka tvojho konstatovania,skús spraviť niečo nezištne pre iných aj ty,tým nechcem povedať, že si nikdy nič také nespravil.
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Poslaťod hidalgo » 18 Okt 2014 08:25

michalmazan píše:Totp forum je o nicom neprekvapilo ma to...podla mna je to o cumiloch a snilkov co slintaju aj nad cinskym nozom za par eciek...pre mna toto forum nie je ziadan prinos...

Tak ako na mnohých iných záujmových fórach nájdeš aj tu rôznorodých ľudí.......
Niekto píše ku každej téme,niekto len k vybraným a niektorí sa radšej nevyjadrujú,ale aj tak je toto fórum zdrojom informácií napr. aj o nožoch,ktoré som nikdy nemal v rukách a asi ani mať nebudem think .
Nevidím problém v tom,že niekomu vyhovuje Opinel,niekomu Enlan a tomu ďalšiemu Rockstead.......aspoň máme o čom písať ;-)
Šťastena praje pripraveným!
Obrázok užívateľa
hidalgo

Poslaťod michalmazan » 18 Okt 2014 11:47

Ja som chcel aby sa napriklad viac hovorilo o o inych nozoch.jasne nech si kazdy najde to svoje...ale rozlisovat novacika od vas "starych"...?prepacte nie sme na vojne...novacik moze tiez nieco priniest..dokonca moze o nozoch vediet toho celkom dost...toto forum ma je tu dost dlho a stale o tom istom...zatrpknuty fandovia chvalia cinu a kto nedajboze nieco nahodi uz je zle "vraj je novacik"...je vela tem ktore by sa sem hodilo...toto forum som precital za den...vzdy sa sem rad vratim ale asi to bude tym...mna napr.vobec netrapi ak si noziar da cenu aj 1000e ..komu sa nepaci nech nekupuje..nech si kupi wenger..priklad
michalmazan

Poslaťod michalmazan » 18 Okt 2014 11:50

M1917 je vypredany..keby bol kupil by som ho
michalmazan

Poslaťod michalmazan » 18 Okt 2014 12:01

Nerozumiem napr.tomy preco nejaky zrejme velmi stary skuseny clen alebo to bol fakt inteligent..zrusil odstranil moj dotaz na jeleni paroh...kto zbiera lovecke noze predsa vie ze paroh je koruna takehoto noza...ale budis asi ten clovek co ma zusil je fanda nejakeho hypermoderneho cinaku...ludia lovecke noze a paroh rucku mali nasi otcovia dedovia znami polovnici ..taketo prispevky sa mazu??na margo parohu..co tak si nieco napisat o sambare..ak vieto o com tocim...
michalmazan

Poslaťod hidalgo » 18 Okt 2014 12:09

Šťastena praje pripraveným!
Obrázok užívateľa
hidalgo

Poslaťod Slavik » 18 Okt 2014 13:36

sem.Michal prosím ťa prezri si poriadne vlákna, nikto ti nič nezmazal je to presunuté.
Presunul som to ja aby to bolo niekde kde sa to ľahšie v prípade potreby nájde.
Čo sa Mikov vlákna týka, názov bol zvolený nešťastne, takto sa dá venovat celej značke a produkcii. Podpichovacne poznámky si prosím nechaj pre seba.
Ďakujem.

Mimochodom Sambar druh jeleňa.Konkrétne aj ten sa delí na ďalšie 4 - názvy si ux nepamätám.
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Ďalší

Späť na Všeobecná diskusia o nožoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť