Mikov Predator

Re: Mikov Predator

Poslaťod Michael » 05 Máj 2014 11:19

Máš pravdu Slavik, vložený asi do smotaného papíru a zastrčený za gumu na taktické vestě. Asi chce mít svého Predátora stále při ruce, ale měl bych strach, aby mu nevypadl, vypadá to, žeho nemá nijak zajištěný. Možná, že to ta guma trochu udrží.
Obrázok užívateľa
Michael

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Poslaťod michalmazan » 18 Okt 2014 14:39

spartan píše:Ake mate skusenosti s vyskakovacimi nozmi Mikov?
Ja mam verziu s 1 cepelou a dnes mi po necelych 2 mesiacoch praskla jedna z 2 pruzin.
Vedel som, ze sa to moze stat, ale necakal som ze pruzina vydrzi tak kratko. Dodnes som mal z noza velku radost. Nie je sice vyrobeny z kozmickych materialov, ale bol som velmi prekvapeny kvalitou spracovania noza aj puzdra za cenu, za ktoru sa predava.

Dufam, ze sa mi podari noz vyreklamovat v ramci zaruky. Viem, ze Mikov posiela pruziny zdarma, ale platit postovne z Ciech sa mi velmi nechce.
Mate niekto podobnu skusenost?

Ahoj ja mam mikov jaguar...rucka hadie drevo...cepel damasteel rose
michalmazan

Poslaťod Slavik » 19 Okt 2014 00:01

Teraz si ma dostal.
Mohol by si dať aj nejakú fotku. Ja som mal stavebnicu ale vydržal mi tak asi 2 roky. Potom už nezvládol nasadenie. Doslova sa mi rozpadol v rukách. Ináč som bol veľmi spokojný.
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Poslaťod 224477 » 22 Okt 2014 20:30

som si kupil lavacku verziu predatora so striebornou plastovou ruckou, "largo winch"
necakam vela, ale tesim sa ked pride, snad to stihnu v priebehu 10-14 dni.
Obrázok užívateľa
224477

Predchádzajúci

Späť na Automatické nože - vyskakovačky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť