Sekery

Sekery

Poslaťod DarkEdge » 27 Aug 2012 20:35

Zdravim dufam, ze nebude vadit ked i tato tema bude tu mat svoje zastupenie :-). Osobne som tiez nejaku tu sekerku vyrobil a tak by som chcel poznat vas nazor na niektore druhy sekier popripade nejake tie dizajnove vylepsenia :-)
Obrázok užívateľa
DarkEdge

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Re: Sekery

Poslaťod DarkEdge » 27 Aug 2012 20:41

Tak sa mi to podarilo chcel by som poznat Vas nazor na sekerky, ktore su viac menej moderneho dizajnu s vyuzitim modernych materialoch a dizajnu (konstrukcii) ako su klasicke... Mna dost zaujimaju sekery ktore maju konstrukciu ako napr. model od United Cultery M48 Komando Ranger Hawk Axe.
Obrázok
Obrázok užívateľa
DarkEdge

Poslaťod DarkEdge » 27 Aug 2012 21:05

Po kutrani na nete po novych dizajnoch som narazil i na toto.....
RMJ Tactical Shrike Hammer Forged Tomahawk
Obrázok
modely taktickych sekier, ktore su vo verzii fulltang su tiez zauijimave no vyroba uz tak nie to som mal moznost zistit nebyt vymozenosti modernej techniky teda laseru tak by som sa asi na to vyprdol... think
Obrázok
Obrázok užívateľa
DarkEdge

Poslaťod DarkEdge » 28 Aug 2012 04:49

Nasiel som zaujimavy tutorial skoda, ze ja nemam buchar hned by som to vyskusal :cry: think http://www.jerzeedevil.com/forums/showt ... k-Tutorial
Obrázok užívateľa
DarkEdge

Poslaťod Slavik » 28 Aug 2012 08:35

Tie moderné tomahawky naozaj nemajú chybu.Ale tie tvoje sekerky čo si robil sú mi pravdupovediac sympatickejšie.
K výrobe,brúsiť to z jedného velkého kusu by bolo asi naozaj utrpenie ale ked nemáme inú možnosť bude musieť stačiť aj to.Mám už dlhšiu dobu rozplánovaný jeden zatial iba nakreslený teda-chýba mi matroš.
Rozmýšlal som že na rúčku by sa dal možno použiť ten plastový obušok a uchytenie by bolo na čiastočný fulltang trn.
Ináč ja mám doma tento produkčný kus a je celkom v pohode.Akurát ked si budem kupovať nejaký v najbližšej dobe tak si kúpim niečo lahšie.A možno si ho už aj konečne nejak upravím k obrazu svojmu. :mrgreen:
Použitie je naozaj univerzálne. :lol:
Prílohy
IMAG1077.jpg
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Poslaťod Slavik » 28 Aug 2012 09:01

No a tuto sa chalani trochu vyblbli. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tiež by som sa už niekde vyblbol. :evil: think
www.youtube.com Video from : www.youtube.com
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Poslaťod DarkEdge » 28 Aug 2012 11:27

No ja blbnem dnes kedze cepele na nove zatvaraky su v kaleni a piatok bol viac nez psycho-scifi poj......ny den v dielni. Tak dnes nieco ineho na odreagovanie dufam, ze sa mi to i podari... Bol by to taky maly krok v pred vo vyuziti dalsich modernych materialoch momentalne to riesim pokusmi na vzorke tak snad i na ostro to bude dobre ... No viac az to bude zakusavat do dreva :roll: silent :problem:
Obrázok užívateľa
DarkEdge

Poslaťod DarkEdge » 28 Aug 2012 11:34

Mal by som jednu taku OTAZKU! Experimentoval niekto s materialmy inymi ako je FR4,ARV, TEXTIT, KARTIT, Micarta?..... napr. PE, PC, PA 66-GF30, PTFE a inym... Kazda skusenost je dobra ;-)
Obrázok užívateľa
DarkEdge

Poslaťod hidalgo » 28 Aug 2012 18:56

Paľo,nalep tu aj svoje dielka thumb up
Šťastena praje pripraveným!
Obrázok užívateľa
hidalgo

Poslaťod BBD » 29 Aug 2012 08:30

RMJ moze byt thumb up

Obrázok
Cut 'em all, let God sort 'em out
Obrázok užívateľa
BBD

Ďalší

Späť na Príslušenstvo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť