Hodnotenie eshopov u nás a vo svete

Poslaťod ZLOjasna » 19 Mar 2014 20:03

typicke skovenske reakcie... fakt mi luto ako ludia u nas rozmyslaju, prve co napadne cloveka ako nieco ujexxx druhemu thumb down
balisong and knuckle
Obrázok užívateľa
ZLOjasna

Obrázky: 0

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Re: Hodnotenie eshopov u nás a vo svete

Poslaťod 224477 » 19 Mar 2014 23:06

Ja som čakal skôr reakciu, diky chlapi a editaciu obrazku... ale zase nabudúce skús do pozadia obcanak. Možno ti potom začnú poštou chodiť faktúry na niečo čo si nekúpil (ty)... thumb up
Obrázok užívateľa
224477

Poslaťod ZLOjasna » 19 Mar 2014 23:29

ta adresa nie ju ku mne domov, takze asi tak...
fakt som sklamany s takehoto pristupu a uz ani nemam chut tu viac prispievat...
balisong and knuckle
Obrázok užívateľa
ZLOjasna

Obrázky: 0

Poslaťod spartan » 20 Mar 2014 06:48

Ale ved si to tak neber, za mna to bol len joke ;) Ciselko ta len chcel upozornit na pripadne rizika.

Trochu zbrkla a neprimerana reakcia z tvojej strany. Ako keby si nas obvinoval, ze my sme ti potencialni zlodeji... :(

Sent from my iPhone using Tapatalk
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Obrázky: 3

Poslaťod hidalgo » 20 Mar 2014 07:33

ZLOjasna píše:typicke skovenske reakcie... fakt mi luto ako ludia u nas rozmyslaju, prve co napadne cloveka ako nieco ujexxx druhemu thumb down

ja ti to preložím do Slovenčiny.....Tvoji kamaráti majú obavu o Tvoju bezpečnosť ;-) ......nehľadaj za tým hneď závisť a zlodejstvo :roll:
Šťastena praje pripraveným!
Obrázok užívateľa
hidalgo

Poslaťod tritrek » 20 Mar 2014 07:35

Číslo je, ako sa hovorí, overly cautious :) Ale neide o reakcie, ide o to naozaj, že nikdy nevieš, aký kxxxt si pozrie ten príspevok a v dnešnom svete plný koxxxov a feťákov a vôbec ľudí, ktorí žijú motom "Mám nahovno život, pokazme šťastie tým, čo štastie mali" nevieš, kedy niekto zaklope so sekerou na dverách a tak vyvesiť hocičo osobné na net je ľahkovážne. crazy
Čiže ja si skôr myslím, že komenty boli skôr pozitívneho-konštruktívneho rázu, aj keď so sarkastickou príchuťou. ;-)
tritrek

Poslaťod Slavik » 20 Mar 2014 22:22

Chlapi už ste niekto objednával niečo z euro-noze ?
Ja som asi tak pred dvoma dňami niečo riešil,tak som zvedavý.Komunikácia- zatial iba automatické odpovede,no uvidíme. :?

A ináč fight-sport.sk úplne zle,vyše týždňa a stále bez odpovede na objednávku. thumb down
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Poslaťod Jaren » 16 Jún 2014 06:46

Asi 12.2.2014 som objednal od TLIMA nôž, ktorý mal vedený ako dostupný.

Pretože sa inak nedá len mu napísať mail, skúsil som to. Pretože neviem po polsky, pomohol som si google translatorom. Uznávam, že to nemuselo byť v poriadku a behom týždňa som dostal odpoveď, že nerozumie a nech skúsim angličtinu.

Napísal som po anglicky. Do dnes 16.6.2014 som nedostal odpoveď.

Našiel som v Čechách človeka, ktorý vraj s TLIMOM komunikuje a dokonca má e-shop, kde predáva TLIMOVE nože. 12.5.2014 som sa s ním dohodol, zložil zálohu (a stratil na prevode € na Kč). Ihneď TLIMOVI napísal. Ani on však dodnes nedostal odpoveď. Aj keby som bol v nemocnici, vždy sa dá zorganizovať odpoveď, dokonca sa dá nastaviť automatické odpovedanie.

Trpezlivosť mi došla a poprosil som o zálohu späť (druhá strata, tentokrát Kč na €).

Ďakujem TLIM.
Obrázok užívateľa
Jaren

Poslaťod Slavik » 17 Aug 2015 15:35

Za mňa, dobrá skúsenosť s obchodom www.6mm.sk . Tovar bol skladom a aj po menších zmatkoch doručený druhý deň po zaplatení.
Môžem len doporučiť, zatiaľ. Uvidíme ako dopadne ďalšia objednávka.
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Poslaťod spartan » 17 Aug 2015 16:26

Mam u nich zalusk kupit brasnu Pentagon, len neviem ako su na tom s kvalitou.. kedysi mali predajnu v BA

Sent from my MediaPad T1 8.0 Pro using Tapatalk
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Obrázky: 3

PredchádzajúciĎalší

Späť na Skúsenosti s nákupom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť