Anketa - nová tvár knife-life.sk

Dôležité informácie, nielen pre tých, ktorí sem zavítali po prvýkrát.

Ako sa vám páči nový vzhľad knife-life.sk

Je to veľmi dobré
10
42%
Nepáči sa mi
0
Nehlasovalo
Nie je to najhoršie, ale je čo vylepšovať
1
4%
Veľmi sa mi páči a rád budem prispievať
7
29%
Má svoje nedostatky, ale nie je to najhoršie
2
8%
Pôvodná verzia bola lepšia
1
4%
Privítal som množstvo funkcií v novej verzii
3
13%
Neviem posúdiť
0
Nehlasovalo

Celkom hlasov : 24

Anketa - nová tvár knife-life.sk

Poslaťod spartan » 28 Dec 2011 18:53

Určite ste si všimli, že sme dnes spravili množstvo zmien na knife-life.sk a spustili sme nová "portál", ktorý na hlavnej stránke nahradí pôvodné fórum.
Fórum je samozrejme naďalej dostupné s množstvom nových pridaných funkcií. Pridali sme na portál aj galériu.
Návody, ako používať jednotlivé funkcie budú časom pridané do Oznamov od vedenia fóra.
Keďže nová podoba nášho portálu nás stála množstvo práce a strávili sme nad ňou niekoľko desiatok hodín, boli by sme radi, keby ste vyjadrili svoj názor, ako sa vám páči, prípadne nepáči nový vzhľad.
Časom sa samozrejme pokúsime všetko doladiť podľa vašich predstáv.

Verím, že sa vám nová "tvár" knife-life.sk bude páčiť.

Spartan
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Obrázky: 3

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Re: Anketa - nová tvár knife-life.sk

Poslaťod Vindex » 28 Dec 2011 23:22

Podľa mňa vynikajúce. Jediná kozmetická vada sa mi zdá veľkosť písma pri článkoch, možno ak má niekto horší zrak môže to robiť problém.
Vindex

Poslaťod spartan » 28 Dec 2011 23:46

Vindex píše:Podľa mňa vynikajúce. Jediná kozmetická vada sa mi zdá veľkosť písma pri článkoch, možno ak má niekto horší zrak môže to robiť problém.

Vďaka za príspevok. Veľkosť písma je možné meniť podľa potreby priamo vo fóre kombináciou "Ctrl" a "+" ,resp. "Ctrl" a "-", prípadne podržaním "Ctrl" a scrollovaním myši.
Zobrazenie dosť závisí aj od veľkosti uhlopriečky zariadenia. Inak vyzerá text stránky na mobile a inak na 24" displayi.
Pokúsime sa však text zvačšiť priamo na hlavnej stránke, pretože zväčšením textu vo fóre by sa narušila štruktúra celého vlákna.
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Poslaťod chymus » 29 Dec 2011 09:18

Vindex píše:Podľa mňa vynikajúce. Jediná kozmetická vada sa mi zdá veľkosť písma pri článkoch, možno ak má niekto horší zrak môže to robiť problém.

Ahoj,

dodám ešte, že veľkosť písma si môžeš nastaviť aj priamo na hlavnej stránke pomocou tlačidiel, ktoré sa nachádzajú vpravo hore. (viď príloha)

Ale ako napísal spartan, pokúsime sa zväčšiť font na hlavnej stránke.
Prílohy
fonts.png
Zmena veľkosti písma
fonts.png (112.2 KiB) Zobrazené 5773 krát
Take it or leave it.
Obrázok užívateľa
chymus
Site Admin

Obrázky: 1

Poslaťod 224477 » 29 Dec 2011 09:24

krok smerom k lepsiemu, urcite :) aj to 'logo' toho noza je zaujimave /to co je teraz uplne hore ako logo.../
Obrázok užívateľa
224477

Poslaťod DarkEdge » 29 Dec 2011 10:29

Mne sa to tiez paci este by asi trebalo trochu poukladat. Např. Aktualna téma to okno je na tolko informácií male a vyzerá to ako gulas.
Obrázok užívateľa
DarkEdge

Poslaťod 224477 » 29 Dec 2011 14:25

neviem ci to pisem do spravnej temy, ak nie, prosim o presun tam.

Ja by som si prial funkciu edit casovo neobmedzenu, pretoze niekedy rad doplnim svoje posty a nemusim tak pisat pod svoje vlastne prispevky novymi prispevkami.. takisto dnes nieco napisem a zajtra tam chcem pridat obrazok a uz to potom nie je mozne.. taka moja poznamka, inac som s forom spokojny :)
Obrázok užívateľa
224477

Poslaťod spartan » 29 Dec 2011 15:00

Edit funkciu sme zamerne nastavili na 20minut. Zo skusenosti z inych for viem, ze na forum mozu prist rozni "vychytrali" uzivatelia. Aby sme spolu s moderatormi nemuseli riesit konflikty, co kto kedy napisal, alebo nenapisal, nechali sme obmedzenie na 20 minut. Kto bude robit neplechu, dostane BAN.
Pride mi to transparentnejsie a moderatori vedia odsledovat ked nastane nejaky problem v diskusii, co zatial nepredpokladam, pretoze sa tu stretavaju ludia inteligentni.
V pripade, ze si niekto zela odstranit, pripadne zmenit svoj prispevok, ma moznost kontaktovat adminov, alebo moderatorov, ktori mu radi pomozu.
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Poslaťod cykloturista » 29 Dec 2011 15:32

Presne tak. Mám s tým osobnú skúsenosť z iného fóra. Po príspevku nasledovali reakcie. Dotyčný potom dodatočne zmenil text, tým pádom boli všetky reakcie skreslené, a ten, kto nečítal pôvodný príspevok sa mohol len čudovať....Inak k novej tvári Knife-Life...hodnotím ju veľmi pozitívne... thumb up
Obrázok užívateľa
cykloturista

Poslaťod spartan » 29 Dec 2011 15:41

DarkEdge píše:Mne sa to tiez paci este by asi trebalo trochu poukladat. Např. Aktualna téma to okno je na tolko informácií male a vyzerá to ako gulas.

Gulas s temou a tromi bodkami opraveny. Aktualne sa zobrazuje cely nadpis vlakna ;-)
V pripade potreby, mozme zmenit farby, aby sme temu odlisili od casu, datumu, autora, atd. Myslim vsak ze je to vcelku prehladne.
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Ďalší

Späť na Podmienky a pravidlá / Oznamy od vedenia fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia