Ocieľky

Ocieľky

Poslaťod rotavator » 22 Feb 2015 09:36

Zdravím, vidím, že tu nie je téma o dôležitom nástroji na údržbu noža - ocieľke. Ako oceľovej, tak prípadne aj keramickej. Ja osobne mám zatiaľ Dick štandardný ťah a Dickoron polish, obe sú úplne vynikajúce a tiež mám keramickú z IKEI. Aké používvate vy, prípadne máte nejaké tipy, rady, postrehy?
rotavator

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Re: Ocieľky

Poslaťod Slavik » 22 Feb 2015 11:16

rotavator píše:Zdravím, vidím, že tu nie je téma o dôležitom nástroji na údržbu noža - ocieľke. Ako oceľovej, tak prípadne aj keramickej. Ja osobne mám zatiaľ Dick štandardný ťah a Dickoron polish, obe sú úplne vynikajúce a tiež mám keramickú z IKEI. Aké používvate vy, prípadne máte nejaké tipy, rady, postrehy?

Zle si hľadal. Pozri kategóriu príslušenstvo. ;-)
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Poslaťod rotavator » 22 Feb 2015 12:54

Aha, ďakujem :) v príslušenstve ma to nenapadlo kontrolovať keďže sa mi to zdalo prirodzené hľadať tu
rotavator

Poslaťod Slavik » 22 Feb 2015 15:11

Ale tak to máš pravdu,budem to musieť upratať. Čo si myslíš o diamantových?
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Poslaťod rotavator » 22 Feb 2015 16:47

Diamantovú nevlastním. ale na rýchla spracovanie noža s následným potiahnutím po dákej keramike alebo tradičnej ocieľke by to mohlo byť fajn, avšak bál by som sa deformácie tvaru noža pri jej nadmernom používaní vzhľadom na to ako diamanty berú. Ale výhodou bude určite rýchlosť :)
rotavator

Späť na Brúsenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť