Leštenie nožov.

Re: Leštenie nožov.

Poslaťod Matus:o » 09 Jan 2016 08:28

Ale pekne si to vyleštil thumb up a stopy po 60 gritt skoro ani nevidno.. na prvú čepel super clap
Matus:o

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Poslaťod Šimon Hosa » 09 Jan 2016 18:47

Ja uz som na nom prelial dost vlastnej krvi :lol: Najprv nehoda s karbobruskou a potom pri ostreni =D .Takze ked tu cepel budem lestit tou pastou este pol hodinu tak bude ok?? Lebo tento kusok chcel kamarat a ja som znami perfekcionista =D a nechcem sa nechat zahanbit nedolestenou cepelou.Chcem abi to bolo ako noz od Ondreja Biskupa jeho nože sa nadherne lesklu a lepsie odrazaju ako zrkadlo.Skratka 1.nôž je len jeden :lol: . A este taka otazka ked lestim na tom kotuci tak cerneje ja vzdi ked scerneje nanasam dalsiu pasu robim dobre??
Nikdy nehovor že sa to nedá urobiť lebo príde niekto kto nevie o tom že sa to nedá urobyť a uroby to.
Šimon Hosa

Obrázky: 0

Poslaťod Matus:o » 09 Jan 2016 19:45

Pastu nemusíš nanášat tak často ja na 1 stranu dám pastu tak 2 krát za 10 minút budeš mať čepel s filcakom a bielou pastou ako zrkadielko :grin:

Poslaťod Šimon Hosa » 10 Jan 2016 18:56

Tak som si našiel ešte trochu času a preleštil to je to celkom pekna praca ale ostali tam skrabance su hlboko a nepodarilo sa mi ich odtial dostat snad dalšia čepel bude lepšia.Dolu pridávam foto.Ešte otazka vybrusu tikajuca sa pod akým uhlom počul som 16 stupnov a je to lepšie robit bruskou alebo ručne?Ja som teraz nemeral nejak od oka 18 stupnov z flexou ta zanechala riadne skoky ale tie som celkom pekne vybrusil.Dufam že s toho niečo bude. Obrázok
Nikdy nehovor že sa to nedá urobiť lebo príde niekto kto nevie o tom že sa to nedá urobyť a uroby to.
Šimon Hosa

Obrázky: 0

Poslaťod Matus:o » 10 Jan 2016 19:19

Vyleštil si to pekne thumb up a škrabance ja z fotky nevidim žiadne :grin:

Predchádzajúci

Späť na Brúsenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia