HYPERION custom knives

Podeľte sa o svoje skúsenosti a prispejte vlastným článkom

Re: HYPERION custom knives

Poslaťod MadDog » 16 Jan 2020 13:24

Ahoj, záujem kúpiť Tvoju ALPHU som mal a aj mám z dôvodu, že v mojej zbierke model 08/14 chýba a momentálne je už ťažko zohnateľný, viac menej sa dajú zohnať 16tkové rady (nedávno som kupoval za podobnú cenu) a nie z dôvodu, aby som sa obetoval.
Len tak pre info zverejňujem fotky priamo od neexistujúcej jednotky z výletu a nech si urobí každý názor taký aký chce, ja sám za seba môžem povedať, že tie nože za tú cenu stoja. Sám hovoríš, že nôž nemá konkurenta, nemyslíš teda, že na to musí byť nejaký dôvod? nejaké know-how, ktoré asi za tú cenu stojí?
Prílohy
IMG-5020.jpg
IMG-5019.jpg
Obrázok užívateľa
MadDog

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Re: HYPERION custom knives

Poslaťod predator » 16 Jan 2020 15:14

A ty fotky dokazují, že je používá jednotka?? Ten nůž má možná pár jednotlivců co si jej koupili, tak jako já nebo ostatní sběratelé. Každá jednotka je na svůj nůž patřičně hrdá a ráda se jim pochlubí, alespoň teda u nás v ČR to tak je.
Pan Vanka dělá skoro stejný nůž pro kohokoliv ze stejného materiálu čepele i rukojeti za 350, ale alpha a ostatní nože hck protože je to značka hck a jejich know how stojí 750 :-D
Know how to je, to máš pravdu ale jedině pana Vanky, to on tomu dal tu mistrovskou práci.
predator

Predchádzajúci

Späť na Články a recenzie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť