Oznamy pre vedenie fóra

Vaše pripomienky, návrhy a tipy píšte sem

Re: Stretnutie Slovenských nožomilov

Poslaťod Gofi » 26 Okt 2011 17:15

Páni viem že je to mimo vlákna na to určeného ale nejak mi to tam nejde vložiť. :( Tak dúfam že to preložíte tam kam to patrí. Mám otázku: "môžem poslať info o našom knife, chlapom z (knife.cz)" . Myslím súkromne aby som neporušoval nejaký kódex. Je to v záujme veci, mám dojem že veľa slovače o stránkach ani nevie. Viem to podľa seba, keď som našiel "Knife" nič iné som nepotreboval.
Takže zatiaľ len čakám na kladnú odpoveď. Ahojky Gofi. :P
Obrázok užívateľa
Gofi

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Oznamy pre vedenie fóra

Poslaťod spartan » 26 Okt 2011 19:06

Do tohto vlákna môžete vkladať príspevky určené pre administrátora a moderátorov fóra
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Obrázky: 3

Re: Stretnutie Slovenských nožomilov

Poslaťod spartan » 26 Okt 2011 19:22

Gofi píše:Páni viem že je to mimo vlákna na to určeného ale nejak mi to tam nejde vložiť. :( Tak dúfam že to preložíte tam kam to patrí. Mám otázku: "môžem poslať info o našom knife, chlapom z (knife.cz)" . Myslím súkromne aby som neporušoval nejaký kódex. Je to v záujme veci, mám dojem že veľa slovače o stránkach ani nevie. Viem to podľa seba, keď som našiel "Knife" nič iné som nepotreboval.
Takže zatiaľ len čakám na kladnú odpoveď. Ahojky Gofi. :P

ahoj Gofi,

toto je otazka skor pre vedenie http://www.knife.cz. Traja clenovia nasho fora sa uz pokusali nadviazat kontakt na tuto temu, ale zial, zatial nemame odpoved. Myslim ze zaslanim sukromnej spravy na knife.cz neporusujes ziadny kodex. Neviem ci su niekde dane pravidla aj pre posielanie SS.
Posielanim SS na knife.cz pravidla nasho fora neporusujes ;)

pekny vecer
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Re: Oznamy pre vedenie fóra

Poslaťod tritrek » 01 Nov 2011 12:59

Spartan, stále nejde logo...
Kód: Vybrať všetko
http://knife-life.sk/styles/green-aktualna/imageset/site_logo.gif
tritrek

Poslaťod spartan » 01 Nov 2011 13:11

tritrek píše:Spartan, stále nejde logo...
Kód: Vybrať všetko
http://knife-life.sk/styles/green-aktualna/imageset/site_logo.gif

Logo je zatial spravene transperentne, cize ho nemoze byt vidiet ;)
Nastavil som to tak, pretoze inak bol v IE vidiet obdlznik s krizikom...
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Poslaťod DarkEdge » 06 Nov 2011 10:12

Zdravim pani... dakujem Rastovi za info ohladom tochto fora a drzim vsetkym admi. a moderatorom prsty... aby toto forum sluzilo hlavne ktomu co mu bolo vytvorene teda nozom... ;-) A chcel som sa hned opytat ci je moznost toto forum sledovat i cez mobil internet ako je to napriklad pri fore security&knife.sk. Kedze som hodne mimo PC a sledujem informacie hlavne cez mobil ... Dakujem za info a prajem vela uspechov ;-)
Obrázok užívateľa
DarkEdge

Poslaťod Gofi » 06 Nov 2011 12:20

Pali, ja sem chodím aj cez mobil úplne v pohode. Aj sa mi zobrazujú fotky vo vláknach. Ani som si nemusel sťahovať žadny program na prezeranie. 8-)
Obrázok užívateľa
Gofi

Poslaťod Slavik » 07 Nov 2011 11:56

Zdravím všetkých.

Niektorý viete,že tesne po vzniku našej stánky som písal vedeniu knife.cz žiadosť o možnosť propagácie na ich stránkach. Doteraz mi nikto z majitelov knife.cz neodpísal.Westy sa v tomto prípade zachoval najlepšie-totiž odporučil ma priamo na nich a mail ktorý som písal jemu aj preposlal M.Pokornému.Ja som napísal potom ešte Xaxovi.

Neviem čo si mám o tom myslieť nakolko odpoved stále žiadna a zmienka o nás na stránkach knife.cz tiež.

Nemal som ani nikto z nás na mysli nejakú masívnu reklamnú kampaň,skôr som myslel dať si odkaz na www do podpisu,prípadne vlákno o vznikajúcej slovenskej stránke.

Ako to teraz vidím ja budeme sa musieť s propagáciou popasovať na vlastnú päsť.Tak sa nám to snád podarí a o chvílu nás tu bude stále viac a viac.

S pozdravom

Slavik
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Poslaťod 224477 » 07 Nov 2011 14:32

neviem ci ta za odkaz v podpise nedo.ebu, pamatam si matne, ze 'myknife' maval nejake odkazy v podpise a furt ho za to banovali.. rovnako bol problem s forom kt. si spravil Daniel Zak / DMZ..

Na druhej strane, o com je 'masova' propagacia ked nerastu prispevky, v zmysle kvalita fora..? Aj tu, si pozrite /ktori mozete/ ze kolko je tu clenov celkovo, plus kolko z nich nema ZIADNY prispevok, to su vsetko citatelia, plus X takych co sa ani neregistrovali... Je to podmienene tym, ze prilev citatelov bude vtedy, ked bude co citat a zial skoda, ze ludia to beru: " ja sa tam 'naskolim' ale nenapisem nic... "
Obrázok užívateľa
224477

Poslaťod spartan » 07 Nov 2011 18:18

DarkEdge píše:Zdravim pani... dakujem Rastovi za info ohladom tochto fora a drzim vsetkym admi. a moderatorom prsty... aby toto forum sluzilo hlavne ktomu co mu bolo vytvorene teda nozom... ;-) A chcel som sa hned opytat ci je moznost toto forum sledovat i cez mobil internet ako je to napriklad pri fore security&knife.sk. Kedze som hodne mimo PC a sledujem informacie hlavne cez mobil ... Dakujem za info a prajem vela uspechov ;-)

ahoj Pali, vitaj na nasom fore. Sirka stranok fora je nastavena tak, ze sa prisposobuje rozliseniu obrazovky. Nie je teda problem sledovat forum aj cez mobilne zariadenia. Ja castokrat moderujem a nastavujem admin funkcie cez prehliadac v mobile.
Dakujeme za podporu ;)
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Ďalší

Späť na Oznamy od užívateľov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť