Oznamy pre vedenie fóra

Vaše pripomienky, návrhy a tipy píšte sem

Re: Oznamy pre vedenie fóra

Poslaťod Jaren » 21 Okt 2014 09:07

Píšem na požičanom notebooku cez wifi, pretože mám doma zrušené pripojenie na internet a do práce momentálne nechodím. Mením aj telefónne čísla, internetového providera aj adresu. Preto je moja reakcia až teraz.

Žiadal si odo mňa mailom, aby som sa verejne vyjadril.

Za tým, čo som napísal o reklamnom fóre si stojím. O tom, že je to tak tvrdím nie preto, že sa tu opisujú produkty, ale preto, že ak niekto napíše kritiku nožov Hyperion, tak ho napadnú priaznivci a potom sa hádka zmaže. Ostanú samozrejme len základné články. Kritika je samozrejme preč. Zabúdaš na to, že to čo sa písalo o iných nožoch, alebo o brúsnych kameňoch nik nekritizoval. Ak aj niekto niečo kritizoval, tak ho nikto nenapadol.
Ak nemôžeme zabezpečiť kritizujúceho pred urážkami tak to vyzerá ako že kritika je nežiaduca. Ľudia sa už boja napísať čo si myslia. Tí, ktorí ste mi o tom písali súkromné správy teraz máte možnosť aby ste sa ozvali. Bohužial, mažem vybavené SS-ky, preto neviem, kto to bol. Aj tak by bolo lepšie, aby sa ozvali sami.

Tvoju prácu zhadzujú tí, ktorí píšu niektoré nezmysly na obhajobu nožov Hyperion. Nože za to nemôžu, ľudia áno. Škoda že to nevidíš, kto to je.
205/145 bol tlak, ktorý som si nameral, keď som si prečítal čo napísal MadDog. Keď som mal s ním konflikt a som moderátor, nemal by som to riešiť ja. To je ako by sudca rozhodoval vo veci, ktorá sa ho týka. Urážať sa dá aj bez vulgarizmov a ja sa cítim urazený príspevkami členov Yossarian a MadDog. Písal som SS-ku MadDogovi aby sme sa dohodli. Napriek tomu, že sa minimálne dva krát prihlásil, tak si ju neprevzal a neprečítal. Stála vo fronte dosť dlho na to aby ju prečítal.

Keď som Ti dával súhlas na vlákno o nožoch Hyperion, nedával som súhlas na to, čo sa na tom vlákne odohralo a odohráva. Mazaním príspevkov sa nič nevyrieši. Riešenie pritom existuje a ukázali nám ho susedia v Čechách.

Aj vďaka tomuto prístupu sa tu objavil nový člen, ktorého už tretí, alebo štvrtý bol útočne naladený. Napísal, že toto fórum nie je prínosom. Napísal to zle. Mal napísať čím bude prínosný pre fórum on. Nasekal viac vlákien aj zbytočných a každý druhý príspevok je útok na niekoho, kto nemá rovnaký názor. To, že sa mu páči niečo iné to nevadí, ale opäť uráža tých s iným názorom. Nevieme dodržať ochranu členov pred urážkami.
Chcel som niekoľko krát, aby sme sa stretli a dohodli, ako ďalej. Pretože sme sa minimálne od apríla stále ešte nestretli a stále sa opakuje ten istý scenár a nič sa nezmenilo, rozhodol som sa ukončiť svoju činnosť na knife-life. Nemám záujem sa už ani stretávať, pretože už to pre mňa stratilo opodstatnenie. Nebudem reagovať už na nič. K ničomu to nevedie. Čas, keď som bol prístupný dohode už vypršal.

Žiadam týmto o definitívne zrušenie môjho konta. Trvám na tom. Sám sebe ho nedokážem zmazať.

Tí, s ktorými mám nedokončený obchod sa nemusia obávať, slovo dodržím.

Jaren
Obrázok užívateľa
Jaren

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Poslaťod outdoorman » 21 Okt 2014 18:05

V poslednej dobe som nadobudol presvedčenie, že slovenským nožomilom ešte nie je súdené mať vlastné, podnetné a obohacujúce nožové fórum. Z knife-life sa nenápadne stáva hyperion-life a bolo by možno čestné fórum premenovať. Hyperion sú nepochybne skvelé nože, ale podľa toto čo tu čítam, tak majú nebezpečné vedľajšie účinky prejavujúce sa uštipačnosťou, nepochopením, neznášanlivosťou a preto sem už nechodím rád. Prosím týmto moderátorov fóra o definitívne zrušenie môjho konta. Ďakujem.
outdoorman

Poslaťod Slavik » 21 Okt 2014 22:44

Beriem na vedomie.

Slavik
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Poslaťod Michael » 22 Okt 2014 08:46

Škoda každého slušného člena na fóru, který odchází. Agresivní rozbroje na fórech dělají pořád stejný lidé, dokola a dokola, kteří si tímto řeší svůj psychologický nedostatek ve své hlavě. A jinak to nebude. Buď se to ustojí nebo neustojí. Asi nejlépe nereagovat na příspěvek narušeného jedince a adminem smáznout, je to nekonečný boj. Holt moderní doba. Přeji, ať se to tady ustojí a fórum bude tím čím má být.
Obrázok užívateľa
Michael

Poslaťod papen » 22 Okt 2014 09:18

Tiez m to mrzi co sa tu deje a ze odchadzaju clenovia ktorych osobne poznam ... Ziadny noz ani noze nestoja za to aby ludi zozdelovali, mali by ich spajat a pomahat im ....
papen

Poslaťod macakv » 12 Aug 2015 19:15

Ahojte..dnes som požiadal o zrušenie konta...ale bol som požiadaný o vysvetlenie.Tak teda verejne..ja sa za svoj názor nehambím.Bol som som začiatku rád,že existuje aj slovenské nožiarske forum a bavilo ma prispievať do fora aj ked nie som nožiar,ale iba človek ,ktoreho bavia nože a ich výroba...vela som sa tu naučil,ale aj spoznal nekorektné spravanie....mám iba jednu vec k tomuto foru...naučte sa počuvať oponentov...HCK toto forum utopilo a aj keď sa tu ostatní tvaria,že im je to ukradnuté,verte tomu,že tak nieje..žiadam verejne o zrušenie konta.
Viťo Macák
Nič nieje nemožné.
macakv

Poslaťod Slavik » 13 Aug 2015 06:38

No je tu predsa množstvo iných vlákien kde sa možno realizovať a čerpať poznatky zo skúseností iných. Nie len vlákno HCK. Svoje vlákna tu majú aj iné značky a nožiari. Možnosťí sebarealizácie je mnoho. Ja to skôr vidím tak, že toto je len (pre niekoho) dobrý dôvod ako to tu zabaliť. A verím, že pár ľudí tento stav a pasivita celého fóra aj teší. Fórum je ale ukážkou celej alebo viacmenej celej komunity. Tak to vidim ja.

No ale k meritu veci. Konto by si mal mať v tejto chvíli už deaktivované a ospravedlňovať si sa mi nemusel ani po SS. Je to tvoj názor a pohľad na vec.

Slavik
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Poslaťod ZLOjasna » 13 Aug 2015 12:22

myslel som že sa už neprihlásim ale toto mi nedá..

Slávik, stav tohoto fóra je hlavne tvoja vizitka(a ostatných adminov, modov už len preto že dovolili aby tu vládla autokracia). Je to vizitka toho že jedna strana môže urážať druhú a ty sám to ako moderátor podporuješ a mažeš len tie príspevky ako to vyhovuje tebe a HCK. Aby tý zlý boli vždy tý druhý.

Slávik, ja ťa nepoznám osobne, keď som bol teraz v BA tak si neprišiel čo je škoda. Ale naozaj, úplne naozaj si myslíš že všetci čo tu prispievali a už neprispievajú, je preto aby sa tešili že to tu umiera? Naozaj sú podľa teba všetci zlý a len ty si ten dobrý a spravodlivý?
balisong and knuckle
Obrázok užívateľa
ZLOjasna

Obrázky: 0

Poslaťod atlas » 13 Aug 2015 14:02

Podľa mňa by možno trochu pomohlo ak by tu bolo niečo také ako aj na iných fórach (Like alebo karma, páči -nepáči) Nie každý je pisatel a keď niekomu nič nenapišu k príspevku dostane pocit že to nikoho nezaujíma alebo sa jeho práca nepáči.
Obrázok užívateľa
atlas

Obrázky: 9

Poslaťod Slavik » 14 Aug 2015 01:38

ZLOjasna píše:myslel som že sa už neprihlásim ale toto mi nedá..

Slávik, stav tohoto fóra je hlavne tvoja vizitka(a ostatných adminov, modov už len preto že dovolili aby tu vládla autokracia). Je to vizitka toho že jedna strana môže urážať druhú a ty sám to ako moderátor podporuješ a mažeš len tie príspevky ako to vyhovuje tebe a HCK. Aby tý zlý boli vždy tý druhý.

Slávik, ja ťa nepoznám osobne, keď som bol teraz v BA tak si neprišiel čo je škoda. Ale naozaj, úplne naozaj si myslíš že všetci čo tu prispievali a už neprispievajú, je preto aby sa tešili že to tu umiera? Naozaj sú podľa teba všetci zlý a len ty si ten dobrý a spravodlivý?

Sorry za neskorú odpoved ale skôr to nešlo.

Keď si spomenieš tak som po niekoľkonasobnom upozorňovaní mazal príspevky jednej aj druhej strane. A samotné vlakno je momentálne zamknuté. Nemám pocit, že by som niečo dovolil na ukor druhej strany.

Čo sa týka stretnutia, dal som prednost rodine. To je pochopiteľné.
A to ostatné, áno vidim to tak, pri zrode fóra mal každý len plno rečí. Tým to aj zhaslo a zatiaľ ma nikto nepresvedčil o opaku a môžeš si byt istý,že by som sa veľmi rád mýlil. A s tým spravodlivým, to bola rečnícka otázka predpokladám.
Dúfam len, že tu z tohto všetkého nevznikne zas niečo hodné "uhorkovej sezóny" na to naozaj nemienim plytvať energiou. Bola by to naozaj škoda.
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy od užívateľov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť