NeckKnife

NeckKnife

Poslaťod Philip_J_Fry » 22 Feb 2012 14:22

Prezrel som celé fórum a podobnej témy niet. Takže má niekto skúsenosti? :grin:
" The more you know, the less you carry " - Mors Kochanski
" In the school of the woods, there is no graduation day" - Horace Kephart
----------------------------------------------------
Homepage - http://www.filip-jendrol.webnode.sk
Philip_J_Fry

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Re: NeckKnife

Poslaťod tritrek » 22 Feb 2012 14:35

Philip_J_Fry píše:Prezrel som celé fórum a podobnej témy niet. Takže má niekto skúsenosti? :grin:

Akože s čím? S výrobou? S nosením? S kúpou? S custome neckknife-ami? So sériovými neckknife-ami? Skús sa vyjadriť trošku jasnešjšie crazy
tritrek

Poslaťod Philip_J_Fry » 22 Feb 2012 14:49

S nosením, kúpou, custome neckknife-ami, sériovými neckknife-ami, používaním, proste zo všetkým čo s nimi súvisí. Keďže tu o nich zatiaľ nie je ani slovo, nechcel som zakladať niečo presne vymedzené. OK :?:
" The more you know, the less you carry " - Mors Kochanski
" In the school of the woods, there is no graduation day" - Horace Kephart
----------------------------------------------------
Homepage - http://www.filip-jendrol.webnode.sk
Philip_J_Fry

Poslaťod rotavator » 01 Mar 2012 17:48

Napíklad ja by som chcel vedieť o Izule- Ako sa drží, ako drží ostrie, koľko vydrží povlak a či má dobrý pomer cena- výkon
Diky. :D
Naposledy upravil rotavator dňa 01 Mar 2012 17:52, celkovo upravené 1
rotavator

Poslaťod rotavator » 01 Mar 2012 17:51

A ešte ako drží v puzdre
rotavator

Poslaťod spartan » 01 Mar 2012 19:12

Izula drzi v puzdre ako prikovana. Nie je sanca, aby noz vypadol ani pri behu ked je noz zaveseny hore puzdrom. Pri noseni na krku treba poriadne zatiahnut aby si noz z puzdra vytiahol. Noz sa nosi dobre, ci uz na krku, alebo vo vrecku nohavic. Noz je lahky, takze o nom nevies ci uz ho mas poveseny na krku, alebo v nohaviciach/na opasku.
Povrchovka sa na hranach mierne zosucha, co nevidim ako problem, kedze o uhlikovku sa treba pravidelne starat, pretoze je nachylna na hrdzu. Z mojho pohladu pomer cena/vykon su podla mna vyvazene. Kazdopadne ak mas vacsiu ruku, tak pouvazuj po izule II. Mne velkost rukovate prilis nevyhovovala. Pre predstavu, nosim rukavice velkosti L.
Myslim, ze pri kupe izuly nespravis chybu. Ten noz toho zvladne ovela viac ako by sa na prvy pohlad mohlo zdat.
U mna izulu vystriedal noz od Slavika (vyfoteny na banneri). Sadne do ruky ako rit na serbel. :lol:
Obrázok užívateľa
spartan
Site Admin

Obrázky: 3

Poslaťod rotavator » 01 Mar 2012 19:35

Diky ;-)
rotavator

Poslaťod ZLOjasna » 08 Aug 2012 22:48

ja mám svoj prvý neck, na krku ho nenosím vóbec, normálne na opasku a skusal som ho aj podpazuchy do saka :grin:
Prílohy
06.jpg
05.jpg
03.jpg
04.jpg
02.jpg
01.jpg
balisong and knuckle
Obrázok užívateľa
ZLOjasna

Obrázky: 0

Poslaťod AAA » 09 Aug 2012 10:43

povedz dievcine nech si prestane okusovat nechty ;) inac noz vyzera super, od koho je?

K tej izulke, mne sa drzala celkom na pecko kym som si nedal spravit rucky, ale Izula II je vraj dlhsia rucka. Ostrei drzi super akurat na nepovlecenych miestach sa hned chyta liska. Radsej ju nosim za opaskom ako na krku. Mne to pride trosku tazsie ako neck knife

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
AAA

Poslaťod Slavik » 09 Aug 2012 11:20

[quote="AAA"]povedz dievcine nech si prestane okusovat nechty ;) inac noz vyzera super, od koho je?

K tej izulke, mne sa drzala celkom na pecko kym som si nedal spravit rucky, ale Izula II je vraj dlhsia rucka. Ostrei drzi super akurat na nepovlecenych miestach sa hned chyta liska. Radsej ju nosim za opaskom ako na krku. Mne to pride trosku tazsie ako neck knife

AAA,Nechty som si všimol až,no nič klobuk dole.
Ten neck je od GEINNa .Robí celkom zaujímavé nože a zatial som čítal iba samú chválu na jeho výrobky.

No a toto nosím na krku ja.
Prílohy
IMAG1031.jpg
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

Ďalší

Späť na Pevné nože

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť