NeckKnife

Re: NeckKnife

Poslaťod joe » 09 Aug 2012 11:34

Ja občas nosím tento "neck knife", aj keď síce nie na krku ale štandardne za pásom. Je to taká malá britva (tuším z M390) od J. Plichtíka. Rúčka je kombinácia jelenieho parohu, mamutieho kla a titánu.
Prílohy
Mamut 1.JPG
joe

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Poslaťod ZLOjasna » 09 Aug 2012 17:56

aspoň vidno kto si čo všíma :grin: Je profi kuchárka, takže dlhšie nechty nemôže mať :)

Presne tak, je to od Geina TTD, a aj za mňa len samá chvála :) Gein má super vychytaný aj klip, taký detail, ale dôležitý
balisong and knuckle
Obrázok užívateľa
ZLOjasna

Obrázky: 0

Poslaťod Bača » 10 Aug 2012 09:18

ZLOjasna píše:ja mám svoj prvý neck, na krku ho nenosím vóbec, normálne na opasku a skusal som ho aj podpazuchy do saka :grin:

No, opasok ani sako tam tiez nevidno. Zato to vyzera, ze si to tu pleties s nejakym zenskym forom... :lol:
Obrázok užívateľa
Bača

Poslaťod AAA » 12 Aug 2012 00:23

Ok, vratme sa naspät k NeckKnives :lol: , tieto dva skutocne nosievam na krku. Ten prvy do hory, ten druhy do mesta.
Akurat som sa vratil z lesov, pokoril som nejaky ten kopec a Tops si celkom zamakal, neskor nahodim fotecky do nejakeho vlakna, kde sa to bude hodit.
Obrázok
Obrázok užívateľa
AAA

Poslaťod ZLOjasna » 12 Aug 2012 13:15

DEK karambit závidím (stále) :evil: :grin:

ten tops sa mi zdá ako strašný patvar - určite je funkčný a tak, no neviem si predstaviť ako sa s ním narába s ukazovákom v tej diere... nie je micarta moc hrubá k takému malému nožu?
balisong and knuckle
Obrázok užívateľa
ZLOjasna

Poslaťod AAA » 12 Aug 2012 19:34

Tops je super, po tomto predlzenom vikende v horah si ho nemozem vynachvalit. Mal som zo sebou iba hardworkera a na krku stale ALRT. Na drobnejsie veci bol uplne idealny. Neporazitelne kombo a plne postacujuce. V dedine som mal teplaky, cize nejaky ten klipsnak by mi tahal gate dole, preto sa mi to zdalo ako idal mat takehoto "prcka" stale na krku.

Otvor ta nikto nenuti puzivat, da sa chytit aj normalne, ale ked tam mas ukazovak tak mozes este lepsie kontrolovat noz pri rezani. Ale s tym otvorom mas zase celokom slusnu variabilitu uchopov. Je to proste cista klingoncina. Ten noz mam stale radsej a radsej thumb up

Je to fakt masiv, ( ovela tazsie oproti Izule aj s drevenymi ruckami ) ale zasa nic co by clovek na krku neodniesol, tie rucky su tak akurat. Na fotke vidno ze nie su priliz hrube, to skor samotna cepel :mrgreen: Uchop je vyborny, aspon mne to sadne do ruky krasne.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
AAA

Poslaťod AAA » 13 Aug 2012 23:23

z vyletu :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
AAA

Poslaťod tritrek » 12 Sep 2012 11:28

Nový prírastok do kategórie neckknives čo sa týka veľkosti:
Obrázok
Aj keď žiadny nožík nenosím na krku... pripadá mi to takisto blbé, ako mi pripadalo blbé nosiť si klúče na krku na šnúrke...
takže tento má púzdro, čo bolo okopírované od Benchmade Activator 211 aj nožík má presne takú istú veľkosť.
tritrek

Poslaťod bearpaw » 08 Apr 2013 22:09

tiez nebude pravdepodobne noseny na krku.
pilnik, manganfosfat, 150mm, kydex urban digital...
Obrázok
Obrázok
bearpaw

Poslaťod Slavik » 08 Apr 2013 23:00

Servus.
Pozeral som naň už u susedov,pekná práca thumb up .Trochu nepravidelné to odlahčenie ale ináč paráda.Možno by som ešte trochu odlahčil to púzdro-zobral to viac na dizajn.
To fosfátovanie si robil sám alebo v nejakej firme?

Edit. Fosfátovanie,dá sa tá sranda niekde normálne zohnať,ten manganofosfát?
Obrázok užívateľa
Slavik
Moderátor

Obrázky: 10

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pevné nože

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť