Stretnutie Slovenských nožomilov

Re: Stretnutie Slovenských nožomilov

Poslaťod Gofi » 20 Dec 2013 15:23

Tak ešte raz aby sme si rozumeli. Ja ako stále chodiaci tramp sa snažím robiť aj akcie v takom duchu. Preto je to také ako to je. Tu na fóre je málo trampov alebo faganov čo aktívne jazdia do hôr. Nikomu nevnucujem svoju filozofiu či životný štýl. Niekto chodí len na výstavy iný bushkraftuje len cez internet. Iný nože zbierajú, niekto sa pokúša aj o vlastnú tvorbu. Ak sa nájde niekto čo spraví akciu tipu "Lipová či Masečín" rád pomôžem či sa zúčastním. Sám som nad tým uvažoval, spraviť to inde nie u nás na fleku. No účastníci minulých ročníkov Nožovín to zavrhli, páči sa im to komorné prostredie nášho fleku. Ja sám mám výhrady voči našim búdam. No sme na to s Mamutom sami. Ale pracujeme na ich skultúrnení a zlepšení komfortu.
Takže takto to vidím ja.
8-)
Obrázok užívateľa
Gofi

Share On:

Zdielaj na Facebook Facebook Zdielaj na Twitter Twitter Zdielaj na Digg Digg

Poslaťod dipper » 20 Dec 2013 15:39

súhlasm, mám rád komornejšie akcie thumb up Lipová je super ale raz za rok úplné stačí a Masečín je pre mňa dosť súťaživý a divoký /aspoň podľa komentárov a fotodokumentácie ;-) /Gofi, budem rád, ak budeš v nožovinách pokračovať ako doteraz....
dipper

Poslaťod Jaren » 20 Dec 2013 15:54

Gofi píše:Tak ešte raz aby sme si rozumeli. Ja ako stále chodiaci tramp sa snažím robiť aj akcie v takom duchu. Preto je to také ako to je. Tu na fóre je málo trampov alebo faganov čo aktívne jazdia do hôr. Nikomu nevnucujem svoju filozofiu či životný štýl. Niekto chodí len na výstavy iný bushkraftuje len cez internet. Iný nože zbierajú, niekto sa pokúša aj o vlastnú tvorbu. Ak sa nájde niekto čo spraví akciu tipu "Lipová či Masečín" rád pomôžem či sa zúčastním. Sám som nad tým uvažoval, spraviť to inde nie u nás na fleku. No účastníci minulých ročníkov Nožovín to zavrhli, páči sa im to komorné prostredie nášho fleku. Ja sám mám výhrady voči našim búdam. No sme na to s Mamutom sami. Ale pracujeme na ich skultúrnení a zlepšení komfortu.
Takže takto to vidím ja.
8-)

Ahoj

Reagoval som na to, že sa slováci boja zimy, čo považujem za nefér. Ostatné do mailu.
Obrázok užívateľa
Jaren

Poslaťod Gofi » 21 Dec 2013 18:12

Dnes navečer mi zavolal kamarát Podolfo, že mu náš sused vravel že máme už týždeň vylomené búdy na fleku. :oops: Ihneď mi stúpol adrenalín (ďalšia pohroma, ráno mi kľaklo auto, asi nejaký skrat) a teraz totok. Vďaka Vojtovi sme tam jeho autom prišli ešte za svetla. thumb up Nejaký maník sa vlámal k obom susedom. U nás otvoril spálňu (sú tu len prične a stôl, je privretá ohnutým klincom). Na drevárni odrazil petlicu okukal a nič nezmizlo. Na hlavnej búde ho asi odradil uzamykací systém alebo ho niekto vyrušil. wtf Takže po strese veľká úľava, žiadne škody čo by sa nedali zvládnuť.
8-)
Obrázok užívateľa
Gofi

Poslaťod Jaren » 21 Dec 2013 18:45

Asi sa tam na penziu nasťahujem ako strážny pes.

Teda ak mi budete nosiť kosti.
Obrázok užívateľa
Jaren

Poslaťod Gofi » 21 Dec 2013 20:14

Jarko kľudne aj granule, nech máš vyváženú stravu a leskne sa ti srsť. :lol:
8-)
Obrázok užívateľa
Gofi

Poslaťod dipper » 21 Dec 2013 20:55

a hrniec v poriadku? 8-)
dipper

Poslaťod Gofi » 21 Dec 2013 21:20

Ale áno Miňo, šak som písal že do lososej konzervy sa nedostali. :grin:
8-)
Obrázok užívateľa
Gofi

Poslaťod Gofi » 18 Jan 2014 11:43

Ešte raz pripomeniem akciu, ak to niekomu ušlo a má záujem nech sa ozve.
8-)
Obrázok užívateľa
Gofi

Poslaťod Jaren » 18 Jan 2014 13:39

Ako tak pozerám v robote von z okna napadá ma, či si beriete aj plavky a krém na opalovanie.

Prajem vám, nech to vyjde tak, aby ste boli v spokojní a v pohode.
Obrázok užívateľa
Jaren

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nožiarske výstavy a plánované akcie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť